قالب پرشین بلاگ


مدیریت، طلای پنهان
راهکارهایی برای رهبری استعدادهای مدیریتی
لینک دوستان

 سلام خدمت دوستان

از تاریخ 14 تیرماه سال جاری، با همکاری برخی از همکاران در تیم "مرکز ارزیابی و ارتقای شایستگی های مدیران" در سازمان مدیریت صنعتی، در حال طرح ریزی اولین دوره حرفه ای پرورش ارزیاب کانون ارزیابی هستیم.

بنابر برنامه ریزی های صورت گرفته، ان شاء الله در تاریخ های 5 و 6 مرداد سال جاری، اولین دوره آن برگزار خواهد شد. در حال حاضر نیز، بنده به عنوان مدیر برگزاری دوره انتخاب شدم و سعی می کنم اولین فراخوان آن را در وبلاگ شخصی خودم قرار بدهم.

لازم به ذکر است که این دوره به مدت دو روز کاری برگزار می شود و افراد شرکت کننده بعد از حضور در دوره دو روزه، موظف اند در سه روز ارزیابی به صورت دستیاری ارزیابی کنند و سپس توسط ارزیابان حرفه ای سازمان، مورد ارزیابی قرار گیرند. چنانچه فردی موفق به گذراندن این دوره شود، گواهی صلاحیت ارزیاب سطح 3 اعطا خواهد شد وگرنه تنها گواهی شرکت در دوره را به ایشان اهدا خواهیم کرد.


تعداد افرادی که می توانند در این دوره حضور یابند، 25 نفر می باشند و پیش بینی می شود تقاضای عزیزان، بسیار بیشتر از این تعداد باشد لذا بعد از ثبت نام اولیه فیلترهای اصلی صورت می گیرد تا در نهایت عزیزانی که پتانسیل اولیه ارزیابی مدیران را داشته باشند، انتخاب خواهند شد.

هزینه شرکت در دوره نیز مبلغ 300 هزار تومان می باشد.

 

بسمه تعالي

 

شما نیز در مسیر توسعه ظرفیت مدیریت کشور

با ما همراه باشید ...

 

مرکز ارزیابی و ارتقای شایستگی­ های مدیران سازمان مدیریت صنعتی

برگزار می­ کند :

 

اولين دوره پرورش ارزیابان حرفه­ای سطح 3 کانون ارزیابی و توسعه

 

Iranian Certified Professional Assessors-Level 3 (ICPA-3)

 

 

 

 

چهارشنبه و پنج شنبه

 5  و 6 مرداد ماه 1390

سازمان مدیریت صنعتی

 

مقدمه

سازمان مدیریت صنعتی، با نیم­قرن سابقه در عرصه توسعه مدیریت کشور، افتخارِ دارا بودنِ شبکه­ای ارزشمند از مدیران و متخصصان حوزه­های مدیریتی کشور را دارد. از این حیث رویکرد سازمان در ارائه خدمات در زمینه ارزیابی و توسعه شایستگی­های مدیران، ایفای نقش مرجعیت با همکاری مؤسّسات معتبر داخلی و خارجی و برپایة تحقیق و توسعة مداوم، فعّالیّت‌های مؤثّر ترویجی، پرورش و رتبه‌بندي ارزیابان حرفه‌ای، گردآوري ابزارهای معتبر، طرّاحی مدل‌های بومی، توسعة استانداردهای کاری و تدارک نرم‌افزارها و پایگاه‌های اطّلاعاتی یکپارچه، با هدف ارايه مجموعه­ ای از خدمات یکپارچه ارزیابی و توسعه به بنگاه­ های اقتصادی ، سازمان­های دولتی و افراد می­ باشد.

هدف غایی سازمان از ارايه اين خدمات، کمک به توسعة ظرفيت كشور در حوزة مديريت منابع انسانی و تحقق عدالت و شايسته‌محوری در به‌کارگیری و پرورش مديران و کارکنان کلیدی سازمان‌ها می­باشد.

 در این راستا، مرکز ارزیابی و ارتقای شایستگی مدیران در نظر دارد جهت شناسایی و ارتقای سطح کیفی ارزیابان حرفه­ ای کانون­های ارزیابی و توسعه در سطح کشور، شبکه­ ای از ارزیابان حرفه­ ای ایجاد نماید. طراحي نظام رتبه بندي ارزيابان و برگزاري "اولین دوره پرورش ارزیابان حرفه­ ای کانون ارزیابی و توسعه" با ارايه مدرك رسمي معتبر از سوي سازمان مديريت صنعتي، نخستين حركت در جهت تحقق اين امر مي باشد.

 لازم به ذکر است که این دوره، اولین مرحله از پرورش ارزیابان محسوب می­گردد و به یاری خداوند، مطابق برنامه­ ريزي صورت گرفته، در نیمه دوم شهریور و نيمه اول آبان، دوره­ های تخصصی (ICPA-2) و پیشرفته (ICPA-1)

ويژه ارزيابان با سابقه و تجربه ارزیابی برگزار خواهد شد.

 

شرايط متقاضیان:

داوطلبان شركت در دوره می‌بایست دارای شرايط زير باشند:

1.        تحصیلات دانشگاهی در سطح کارشناسی ارشد و بالاتر

2.        داشتن حداقل 30 سال سن      

3.        سابقه شغلی در حوزه­های کارشناسی مدیریت منابع انسانی به مدت 3 سال

4.        حداقل 2 سال سابقه مديريت

 

تعهدات متقاضیان:

 کمیته علمی مرکز ارزیابی و ارتقای شایستگی­ های مدیران سازمان مدیریت صنعتی، با توجه به ویژگی­ های از پیش تعیین شده و ارزیابی اولیه کارشناسان، از میان متقاضیان شرکت در دوره، افراد منتخب را  جهت شرکت در دوره پرورش ارزیاب دعوت خواهد نمود.

در نهایت و بعد از طی نمودن مراحل مشخص شده، متقاضیان متعهد به رعایت موارد زیر هستند:

1.        حضور کامل و فعال در دوره پرورش ارزیاب

2.        ادای سوگند و امضای منشور اخلاقی ارزيابان حرفه­ اي

 

تعهدات مرکز ارزيابي و ارتقاي شايستگي­هاي مديران:

در پایان دوره پرورش ارزیاب و در صورت موفقیت متقاضیان در این فرآیند، اقدامات زير از سوي مركز صورت خواهد گرفت: 

1.        صدور گواهی­نامه حضور در دوره براي كليه افراد

2.        صدور مدرك رسمي ICPA-3 به عنوان ارزیاب سطح 3 در صورت گذراندن موفقیت­ آمیز دوره و حضور بعنوان کمک ارزیاب در حداقل دو کانون ارزيابي و توسعه

 

نحوه ثبت نام:

 متقاضیان با طی مراحل زیر می‌توانند در دوره پرورش ارزیاب حرفه­ای حضور يابند:

1.        ارسال رزومه عكس­دار و شماره تلفن همراه، به آدرس پست الکترونیکی   IMI.ADC@IMI.IR حداکثر تا تاریخ 28/4/90

2.        انتظار برای دریافت تماس تلفنی تاییدیه نهایی حضور در دوره با توجه به ظرفیت دوره و بررسی­های کمیته علمی مرکز تا تاریخ 30/4/90

3.        تکمیل فرم ثبت‌نام و واریز مبلغ 3000000 ریال (سیصد هزار تومان) به حساب 27/627760 حساب جام بانک ملت شعبه قلهک به نام سازمان مديريت صنعتي حداکثر تا تاریخ 2/5/90

(امکان پرداخت اینترنتی نیز وجود دارد.)

 

زمان و مکان برگزاری دوره:

زمان :  چهارشنبه و پنج­شنبه، 5 و 6 مرداد 1390

برگزاركننده : مرکز ارزیابی و ارتقای شایستگی­های مدیران سازمان مديريت صنعتي

مکان : سازمان مدیریت صنعتی

لطفا سوالات خود را از طریق پست الکترونیک  IMI.ADC@IMI.IR مطرح نمایید.

 

 

 

[ ۹۰/۰۴/۱۹ ] [ ] [ حمزه جمشیدی کوهساری ]

.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

خدمت شما دوست گرامی عرض سلام و ادب و احترام دارم و به خاطر گذراندن دقایقی از وقت گرانبهایتان با وبلاگ بنده، کمال تشکر را دارم.

بنده دانشجوی دکتری مدیریت منابع انسانی در دانشگاه تهران هستم. چند سالی است که در حوزه کانون ارزیابی و توسعه در سطح مدیران کار می کنم. در این وبلاگ سعی می کنم علاوه بر بیان دانش ناچیز خود، تجربیات کاری خود را نیز بیان نمایم تا دوستان عزیز از آن بهره گیرند.

ذیلا فهرست شرکت هایی که در حوزه کانون ارزیابی و توسعه مدیران فعالیت داشتم را عرض می نمایم:

فولاد مبارکه اصفهان، گل گهر سیرجان، ایران ترانسفو، بانک ملت، شهرداری تهران، شركت ملی نفت، پترو پارس، توسعه نیشکر و صنایع جانبی اهواز، سازمان مدیریت صنعتی، گروه مپنا، نیروگاه اتمی بوشهر، فولاد خوزستان، فدراسیون تیراندازی ج. ا.، بانک کشاورزی ایران، یکی از سازمانهای وزارت مسکن، سازمان تامین اجتماعی، شرکت ملی صادرات گاز

سابقه تدریس نیز به قرار زیر می باشد:
صدا و سیمای ج.ا.، فولاد، ذغال سنگ کرمان، فولاد میانه، الومینیوم جاجرم.....

سعی بنده این است که در حوزه مدیریت منابع انسانی مطالبی بنویسم اما بعضا به سایر موضوعات مدیریتی نیز اشاره می نمایم.

با سپاس فراوان از بذل توجه شما
وبسایت :
H-jamshidi.com
ایمیل:
jamshidi.h [at] ut.ac.ir
jamshidi5668 [at] gmail.com